Псковські спартсменкі виступлять на фіналі першості Росії з легкої атлетыкі

Псковські І Великолуцький спартсмену павярнуўся з міста Арол з чемпіонату тая першості Північно-західного І Цэнтральнай федэральнай округів з легкої атлетыкі. Як повідомив прэс-сакратар міського спорткомітету Сергій Паўлаў, за підсумками чемпіонатів Пскова тая області була сфармаваць каманда з 32 легкоатлетів, яка вінаватая була представляти Псковську вобласць на занальных змагання ў Орлі. Аднак, за словамі Сергія Паўлава, абласнога спорткомітет ня зміг ведайце коштів для відправлення каманды на чемпіонат. У підсумку ў Арол змогли поїхати 2 псковських лёгкаатлеткі І 7 спортсменів з Вялікіх Лук. Поїздка псковічек Наталії Яковлєвої тая Олесі Краўчанка відбулася завдяки спонсорській підтримці асоціації охоронних службаў «Троїцький шчыт». За підсумками змагання, Наталя Якаўлева паказала кращий вынік у бігу на 60 метрів з бар'єрами ў віковій групі 1984-85 років народження. Третє місце на тій ж дистанції, алё вже ў молодшій групі (1988-1989 років народження) посіла Алеся Краўчанка. Обидві спартсменкі завоювали права виступати на фіналі першості Росії. «Псковські спартсмену щорічно становяцца переможцями першостей на занальных змагання. Крім таго, у мінула році каманда нашых легкоатлетів посіла сябру місце ў загальнокомандному заліку », — зазначив Сергій Паўлаў. Джерело: Псковська Стрічка навіну

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.