Псковська каманда юніорів з міні-футболе поїде ў Сиктивкар

22 тая 23 січня ў Острові відбувся фінал абласнога змагання з міні-футболе Сэрэд юніорів. Як повідомив заступнік галаву спорткомітету Псковської області Олексій Арлоў, ужо відомі выніку фіналу І визначений переможець. Першы місце ў абласнога змаганні з міні-футболе виборола каманда Пскова. Міні-футболісти з Вялікіх Лук зайняли сябру місце, а третє місце дісталося команді з Астравы. Каманда з Невеля І Дідовичі посіли відповідно IVі Vместа. За словамі Олексія Арлова, псковичі, стаўшы переможцями абласнога етапу, отримали можливість ўзяць удзел у змаганні з міні-футболе Сэрэд каманд Північно-Західного акрузе, яке відбудеться 10 — 12 лютага ў Сиктивкаре.Істочнік: Псковська Стрічка навіну

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.